Aktualności
Dodano 19 maja 2024 o godz. 08:45
Start 5:50. DL
Dodano 12 maja 2024 o godz. 06:58
Start 6:00. DL
Dodano 6 maja 2024 o godz. 19:11
Spisy 10-tek do Mistrzostwa Zespołu Lotników Regionu IV Kraków przygotwane na wzorze zamieszczonym na stronie oddziałowej proszę dostarczyć na adres [email protected] w nieprzekraczalnym terminie do 20.05.2024.
Dodano 5 maja 2024 o godz. 07:25
Start 6:30. DL
Dodano 28 kwietnia 2024 o godz. 07:52
Dodano 16 kwietnia 2024 o godz. 23:19
W zakładce PZHGP-Dokumenty, został umieszczony podział kabiny i harmonogram załadunku gołębi. DL
Dodano 28 marca 2024 o godz. 17:09
Dodano 28 marca 2024 o godz. 16:38
W zakładce KOMUNIKATY został dodany komunikat Nr 1 2024 dotyczący organizacji lotów gołębi dorosłych. Proszę hodowców o zapoznanie sie z komunikatem. DOBRY LOT !!!!!
Dodano 17 stycznia 2024 o godz. 18:28
Drodzy Członkowie Oddziału,
Zapraszamy Was serdecznie na zebranie oddziału, które odbędzie się 04.02.br o godzinie 14:00 w Zajeździe Pod Akacjami w Zboiskach. Podczas spotkania czeka na nas skromny poczęstunek z kawą, herbatą i pysznymi ciastkami.
Wspólne podsumowanie sezonu zwieńczone nagrodami i miłe chwile w Waszym towarzystwie.
Z poważaniem,
zarząd PZHGP oddział w Krośnie
Dodano 8 listopada 2023 o godz. 20:36
Lp. |
Hodowca |
NR |
KONK |
PUNKTY |
KONK-KM |
|
1.as |
Zygmunt Eugeniusz |
PL-DE-19-560*** |
7 |
468,77 |
4549.24 |
|
2.as |
Dzięgiel Wiesław |
PL-290-21-41** |
7 |
462,78 |
4535.98 |
|
3.as |
Pietruś M. & E. |
PL-290-20-1** |
7 |
450,02 |
4512.64 |
|
4.as |
Lenik Bogdan |
PL-290-20-20** |
7 |
448,47 |
4588.42 |
|
5.as |
Pietruś M. & E. |
PL-290-21-44** |
7 |
445,90 |
4512.64 |
|
6.as |
Woźniak Marcin |
PL-290-21-36** |
7 |
445,25 |
4481.19 |
|
7.as |
Zima Waldemar |
PL-290-20-3** |
7 |
439,55 |
4564.65 |
|
8.as |
Zygmunt Andrzej |
PL-290-20-3** |
7 |
433,42 |
4564.65 |
|
9.as |
Lenik Bogdan |
PL-290-20-20** |
7 |
415,28 |
4588.42 |
|
10.as |
Dzięgiel Wiesław |
PL-290-21-41** |
6 |
407,29 |
3988.51 |
|
Dodano 30 października 2023 o godz. 20:03
Zarząd Oddziału Krosno zachęca hodowców do wzięcia udziału w organizowanej przez Zarząd Okręgu Rzeszów konferencji, która odbędzie sie w dniu 18.11.2023r o godz:15:00 w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale ul.Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, poświęconej diagnostyce, patologii i profilaktyce różnych chorób zakaźnych i niezakaźnych gołębi.
Prelekcje w tym zakresie wygłosi Prof. dr hab. Piotr Szeleszczuk
Po prelekcji będzie panel dyskusyjny na którym będzie można zadawać pytania.
Jeżeli któryś z hodowców ma pytanie a nie chce zadawać go na forum to prosimy o przesłanie pytania na email [email protected]
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji.
Dodano 22 października 2023 o godz. 22:11
W dniach 02-03.12.2023r. odbędzie się wystawa okręgowa w miejscowści Boguchwała.
W dziale PZHGP->Dokumenty został zamieszczony komunikat dotyczący wystawy.
Zachęcam wszystkich hodowców do udziału w wystawie.
Opłata to jedyne 8zł/sztuka.
Gołębie należy zgłaszać do dnia 10.11.2023r. SMS bądź telefonicznie pod nr 783 265 592,
w treści imię i nazwisko, nr gołębia oraz kategoria w jakiej ma być wystawiony.
Proszę nieprzejmować się zaświadczeniem od weterynarza wszystko załatwię.
Gołębie należy do mnie dostarczyć dnia 01.12.2023r. do godziny 13:00. Dalej już je zawiozę sam.
Pozdrawiam, Prezes
Dodano 22 października 2023 o godz. 22:01
|
SUPERMISTRZOSTWO |
|
HODOWCA |
POZYCJE |
PUNKTY |
|
|
|
|
1. SUPERMISTRZ |
WOZNIAK MARCIN |
3 |
9 135,39 |
|
|
|
|
2. SUPERMISTRZ |
PIETRUS MALGORZ&EDWARD |
4 |
9 125,92 |
|
|
|
|
3. SUPERMISTRZ |
PARYLAK TOMASZ |
7 |
8 817,71 |
|
|
|
|
1. przod |
DZIEGIEL WIESLAW |
13 |
8 551,63 |
|
|
|
|
2. przod |
GLOD DARIUSZ |
15 |
7 352,30 |
|
|
|
|
3. przod |
NIEMIEC K-MAZUR-NIEM E |
18 |
6 985,48 |
|
|
|
|
4. przod |
LENIK BOGDAN |
20 |
7 654,06 |
|
|
|
|
5. przod |
RYGLEWICZ JANUSZ |
21 |
7 077,16 |
|
|
|
|
6. przod |
ZYGMUNT EUGENIUSZ |
23 |
6 565,63 |
|
|
|
|
7. przod |
ZYGMUNT DANIEL |
23 |
6 601,90 |
|
|
|
|
8. przod |
SUCH DAMIAN |
24 |
5 176,08 |
|
|
|
|
9. przod |
DUBIEL ANNA&TOMASZ |
30 |
4 465,26 |
|
|
|
|
10. przod |
ULIASZ GRZEGORZ |
32 |
5 766,22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwo dorosłe 10/35 |
|
|
|
|
|
|
Mistrz |
WOŹNIAK MARCIN |
|
|
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESŁAW |
|
|
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
|
|
|
|
|
|
1. przodownik |
PARYLAK TOMASZ |
|
|
|
|
|
|
2. przodownik |
ZIMA WALDEMAR |
|
|
|
|
|
|
3. przodownik |
ZYGMUNT ANDRZEJ |
|
|
|
|
|
|
4. przodownik |
ZIEBKA BOLESŁAW |
|
|
|
|
|
|
5. przodownik |
LENIK BOGDAN |
|
|
|
|
|
|
6. przodownik |
SZYSZLAK H. & I. |
|
|
|
|
|
|
7. przodownik |
GŁÓD DARIUSZ |
|
|
|
|
|
|
8. przodownik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
|
|
|
|
|
|
9. przodownik |
NIEMIEC K. & E. |
|
|
|
|
|
|
10. przodownik |
KALEMBA KAMIL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwo dorosłe z całości |
|
|
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
|
|
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESŁAW |
|
|
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
WOŹNIAK MARCIN |
|
|
|
|
|
|
1. przodownik |
PARYLAK TOMASZ |
|
|
|
|
|
|
2. przodownik |
ZIMA WALDEMAR |
|
|
|
|
|
|
3. przodownik |
LENIK BOGDAN |
|
|
|
|
|
|
4. przodownik |
ZYGMUNT ANDRZEJ |
|
|
|
|
|
|
5. przodownik |
ZIEBKA BOLESŁAW |
|
|
|
|
|
|
6. przodownik |
SZYSZLAK H. & I. |
|
|
|
|
|
|
7. przodownik |
ULIASZ GRZEGORZ |
|
|
|
|
|
|
8. przodownik |
GŁÓD DARIUSZ |
|
|
|
|
|
|
9. przodownik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
|
|
|
|
|
|
10. przodownik |
NIEMIEC K. & E. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwo roczne z całości |
|
|
|
|
|
|
Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
|
|
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
|
|
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
KALEMBA KAMIL |
|
|
|
|
|
|
1. przodownik |
ZYGMUNT DANIEL |
|
|
|
|
|
|
2. przodownik |
GŁÓD DARIUSZ |
|
|
|
|
|
|
3. przodownik |
PIETRUS PAWEL |
|
|
|
|
|
|
4. przodownik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
|
|
|
|
|
|
5. przodownik |
ZYGMUNT EUGENIUSZ |
|
|
|
|
|
|
6. przodownik |
KULIGA PAWEŁ |
|
|
|
|
|
|
7. przodownik |
SUCH DAMIAN |
|
|
|
|
|
|
8. przodownik |
ZIMA WALDEMAR |
|
|
|
|
|
|
9. przodownik |
LENIK BOGDAN |
|
|
|
|
|
|
10. przodownik |
ZYGMUNT ANDRZEJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwo młode 10/50 |
|
|
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
|
|
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
WOŹNIAK MARCIN |
|
|
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
|
|
|
|
|
|
1. przodownik |
SUCH DAMIAN |
|
|
|
|
|
|
2. przodownik |
GLOD DARIUSZ |
|
|
|
|
|
|
3. przodownik |
NIEMIEC K. & E. |
|
|
|
|
|
|
4. przodownik |
ZYGMUNT EUGENIUSZ |
|
|
|
|
|
|
5. przodownik |
DUBIEL A. & T. |
|
|
|
|
|
|
6. przodownik |
ZYGMUNT DANIEL |
|
|
|
|
|
|
7. przodownik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
|
|
|
|
|
|
8. przodownik |
DZIEGIEL WIESŁAW |
|
|
|
|
|
|
9. przodownik |
LENIK BOGDAN |
|
|
|
|
|
|
10. przodownik |
KULIGA PAWEŁ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotniki dorosłe |
konk |
|
|
|
|
|
1. lotnik |
PIETRUŚ M. & E. |
13 |
|
|
|
|
|
2. lotnik |
LENIK BOGDAN |
13 |
|
|
|
|
|
3. lotnik |
ZIMA WALDEMAR |
13 |
|
|
|
|
|
4. lotnik |
PIETRUŚ M. & E. |
12 |
|
|
|
|
|
5. lotnik |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
|
|
|
|
|
6. lotnik |
DZIEGIEL WIESŁAW |
12 |
|
|
|
|
|
7. lotnik |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
|
|
|
|
|
8. lotnik |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
|
|
|
|
|
9. lotnik |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
|
|
|
|
|
10. lotnik |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotniki roczne |
konk |
|
|
|
|
|
1. lotnik |
ZYGMUNT DANIEL |
9 |
|
|
|
|
|
2. lotnik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
9 |
|
|
|
|
|
3. lotnik |
PARYLAK TOMASZ |
9 |
|
|
|
|
|
4. lotnik |
PARYLAK TOMASZ |
9 |
|
|
|
|
|
5. lotnik |
ZIMA WALDEMAR |
8 |
|
|
|
|
|
6. lotnik |
KALEMBA KAMIL |
8 |
|
|
|
|
|
7. lotnik |
RYGLEWICZ JANUSZ |
8 |
|
|
|
|
|
8. lotnik |
KALEMBA KAMIL |
8 |
|
|
|
|
|
9. lotnik |
PARYLAK TOMASZ |
8 |
|
|
|
|
|
10. lotnik |
PARYLAK TOMASZ |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotniki młode |
konk |
|
|
|
|
|
1. lotnik |
PIETRUŚ M. & E. |
6 |
|
|
|
|
|
2. lotnik |
PIETRUŚ M. & E. |
6 |
|
|
|
|
|
3. lotnik |
ZYGMUNT EUGENIUSZ |
6 |
|
|
|
|
|
4. lotnik |
WOŹNIAK MARCIN |
6 |
|
|
|
|
|
5. lotnik |
ZYGMUNT DANIEL |
6 |
|
|
|
|
|
6. lotnik |
WOŹNIAK MARCIN |
6 |
|
|
|
|
|
7. lotnik |
DZIEGIEL WIESŁAW |
6 |
|
|
|
|
|
8. lotnik |
SUCH DAMIAN |
6 |
|
|
|
|
|
9. lotnik |
PIETRUŚ M. & E. |
6 |
|
|
|
|
|
10. lotnik |
ZYGMUNT DANIEL |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria A |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
18 |
166,3 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESLAW |
18 |
212,35 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
18 |
547,01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria B |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
15 |
122,95 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
15 |
238,63 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
ZIĘBKA BOLESŁAW |
15 |
332,06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria C |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
DZIEGIEL WIESLAW |
12 |
109,26 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
12 |
200,96 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
12 |
332,79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria M |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
6 |
131,71 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
6 |
138,55 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
NIEMIEC K. & E. |
6 |
161,95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria D |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
|
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
|
870,92 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
|
988,04 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESLAW |
|
1201,57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region IV Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
pkt |
|
|
|
|
Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
56 |
2871,49 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
47 |
2303,13 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESLAW |
40 |
1993,96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GMP |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
pkt |
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
35 |
1830,13 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
34 |
1757,91 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
34 |
1752,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IM |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
18 |
682,105 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
PARYLAK TOMASZ |
18 |
782,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MP MŁODE |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
pkt |
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
24 |
936,05 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
ZYGMUNT DANIEL |
24 |
926,49 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
WOZNIAK MARCIN |
24 |
907,99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KAT - A MŁODE |
|
|
|
|
|
|
|
HODOWCA |
konk |
coeff |
|
|
|
|
Mistrz |
PIETRUŚ M. & E. |
18 |
206,36 |
|
|
|
|
I-Vice Mistrz |
DZIEGIEL WIESLAW |
18 |
984,27 |
|
|
|
|
II-Vice Mistrz |
ZYGMUNT EUGENIUSZ |
18 |
1333,68 |
|
|
|
|
Dodano 10 października 2023 o godz. 10:28
W dniu 14.10. (sobota) o godzinie 10:00 odbędzie się sprzątanie kabiny po sezonie lotowym na punkcie wkładań sekcji Dukla. Zapraszamy WSZYSTKICH członków oddziału. Pozdrawiam
Dodano 1 października 2023 o godz. 15:24
Wyniki dodatkowego typowania na lot Strzegom.
1. gołąb z lotu Strzegom |
Eugeniusz Zygmunt |
PL-290-23-224 |
2. gołąb z lotu Strzegom |
Eugeniusz Zygmunt |
PL-290-23-98 |
3. gołąb z lotu Strzegom |
NIEMIEC K-MAZUR-NIEM E |
PL-486-23-4156 |
4. gołąb z lotu Strzegom |
Gierlicki Leszek |
PL-503-23-3397 |
5. gołąb z lotu Strzegom |
Pietruś Małgorzata & Edward |
PL-290-23-1458 |
6. gołąb z lotu Strzegom |
Eugeniusz Zygmunt |
PL-290-23-71 |
7. gołąb z lotu Strzegom |
Belcik Andrzej |
PL-290-23-2296 |
8. gołąb z lotu Strzegom |
Daniel Zygmunt |
PL-290-23-76 |
9. gołąb z lotu Strzegom |
Daniel Zygmunt |
PL-290-23-227 |
10. gołąb z lotu Strzegom |
Gierlicki Leszek |
PL-503-23-5950 |
|
|
il. konk. |
pkt. |
1. drużyna z lotu Strzegom |
NIEMIEC K-MAZUR-NIEM E 1 |
5 |
331,64 |
2. drużyna z lotu Strzegom |
Pietruś Małgorzata & Edward 2 |
5 |
326,42 |
3. drużyna z lotu Strzegom |
Gasienica Justyna |
5 |
317,82 |
4. drużyna z lotu Strzegom |
Gierlicki Leszek |
4 |
266,66 |
5. drużyna z lotu Strzegom |
Zygmunt Eugeniusz 1 |
3 |
199,28 |
6. drużyna z lotu Strzegom |
Parylak Tomasz |
3 |
194,66 |
7. drużyna z lotu Strzegom |
Zygmunt Daniel 1 |
3 |
193,15 |
8. drużyna z lotu Strzegom |
Pietruś Małgorzata & Edward 1 |
3 |
189,76 |
9. drużyna z lotu Strzegom |
Pietruś Małgorzata & Edward 3 |
3 |
183,02 |
10. drużyna z lotu Strzegom |
Pietruś Małgorzata & Edward 4 |
3 |
182,13 |
Dodano 21 września 2023 o godz. 14:02
Gołąbki wystartowały o godzinie 8:20. Dobry Lot
Dodano 17 września 2023 o godz. 08:11
Gołąbki wystartowały o godzinie 7:15. DL
Dodano 13 września 2023 o godz. 12:52
Dodatkowa rywalizacja w locie z miejscowości Strzegom.
Każdy hodowca ma możliwość wytypowania drużyny składającej się z 10 sztuk z czego 5 pierwszych będzie punktowało (dowolna ilość drużyn zgłoszonych przez hodowcę).
Opłata należy dokonywać u skarbników sekcyjnych – opłata za jednego zgłoszonego gołębia to 3zł.
Podział nagród będzie wyglądał następująco:
LP.
|
Gołąb z lotu
|
Drużyna
|
1 |
Puchar + dyplom
|
Puchar + dyplom
|
2
|
Puchar + dyplom
|
Puchar + dyplom
|
3
|
Puchar + dyplom
|
Puchar + dyplom
|
4
|
Puchar + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Puchar + dyplom + upominek od firmy TJW
|
5
|
Puchar + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Puchar + dyplom + upominek od firmy TJW
|
6
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
7
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
8
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
9
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
10
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Medal + dyplom + upominek od firmy TJW
|
Dodatkowo dla ostatniego gołębia w konkursie i dla ostatniej drużyny z 5. konkursami - dyplom + upominek od firmy TJW
W przypadku gdy hodowca zgłasza dwie drużyny i więcej, należy je w zegarze zatypować osobnymi kolejnymi literami. Przykład: 10 – gołębi literką M, 10 – gołębi literką S i tak dalej…
Nie trzeba koszować ich po kolei, mogą być zakoszowane dowolnie!!
Prosimy też wstępnie przy koszowaniu na lot Niemodlin zgłaszać chęć uczestnictwa w dodatkowym typowaniu.
Zapraszamy do rywalizacji, dobry lot !!!
Dodano 10 września 2023 o godz. 07:08
Gołąbki wystartowały o godzinie 7:00. DL
Dodano 2 września 2023 o godz. 09:02
Gołąbki wystartowały o godzinie 9:00. Dobrego lotu
Poprzednia
Następna
Strona: 1
z
19